ATS Arma Ticari Sistem Markası Arma Web Bilişim Teknolojileri Selçuk Nuray adına Türk Patent Enstitüsünce kayıtlı bir markadır. Arma Web Bilişim Teknolojileri 2006 yılında faaliyetine başlayan ilk etapta web programları, eticaret siteleri, haber ve gazete siteleri gibi web tasarım ve programcılığın birlikte yürütüldüğü alanlarda faaliyet göstermiştir. Piyasadaki mevcut ticari programlara destek hizmeti vermekte ve firmalar için özel yazılım geliştirmektedir.

 

Arma Web 2009 yılından itibaren kendi ticari yazılımı olan ATS Arma Ticari Sistem 'in yazımına başlamıştır. Yazılım, kodlama ve grafik çalışmaları yaklaşık 1 yılda tamamlanmış olup program 2010 yılı itibariyle satışa sunulmuştur ve sürekli yeni versiyonlar çıkartılarak geliştirilmektedir.

 

ATS İşletme Defteri ise 2012 yılında yazılarak ücretsiz kullanım ve dağıtım hakkı tanınan serbest bir yazılımdır.

 

ATS Programı ilke olarak kolay kullanım, maksimum verim ve gizli saklı tuş olmadan her şeyin görünürde olduğu kullanıcı dostu bir arabirimle hizmet ilkesine dayanmaktadır. Ayrıca pdf ve video eğitim dökümanları, sürekli güncellenen web sitesiyle kullanıcılarına sürekli hizmet vermektedir. ATS kullanıcıları dışarıdan destek hizmetine gerek kalmaksızın programlarını rahatça kullanabilir, yedek alabilir, kullanım dökümanları ve videoları izleyerek program kullanım kabiliyetlerini arttırabilirler. Yeni çıkan versiyonları ve programa ek özellikler katan ilaveleri web sitesi aracılığıyla takip edebilir ve sürekli güncel kalabilirler.

 

Ekran Görüntüleri İçin Tıklayın

ATS İşletme Defteri ve Serbest Meslek Defteri

Programda, parametre tanımlama, kart tanımlama, yıl sonu devir gibi işlemler yapmaya gerek yoktur. Kartlar ve tanımlamalar hazır halde gelmektedir. Kullanıcı isteğine göre sınırsız sayıda kart tanımlanabilir.
İşletme defterinde yapılabilecek her şey işlemler menüsü altında toplanmıştır. İşlem yapmak için bir sürü yere girip çıkılmasına gerek yoktur.
İşletme defteri dökümü gelir ve gider ayrı ayrı çıktı alınabileceği gibi, Gelir ve Gider dökümü bir arada olarak da çıktı alınabilme imkanı vardır.
Programın raporlaması geniştir. Anlık İşletme Hesabı Özeti ve defter dökümleri alınabilir.
KDV Raporları mevcuttur. Oranlara göre tarih aralıklı matrah ve kdv dökümleri alınabilir.
Programda serbest meslek stopaj listesi ve envanter raporu vardır.
Taşınması ve kopyalanması kolaydır. Flash diske yükleyerek evde, işyerinde ve mükellefte kullanılabilir.
Haftalık otomatik yedek alınır. Kullanıcı isterse her an yedek alabilir.
Şifre alma gibi sorunu yoktur her bilgisayarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Her türlü yazıcıya (Nokta vuruşlu, mürekkepli, lazer) USB ve LPT port yada ağ ortamından çıktı gönderebilirsiniz. Her ekran disket tuşuna basılarak değişik formatlarda kayıt edilebilir.

Program Ücretsiz olup dağıtımı serbesttir.

Teknik Özellikler

Ücretsiz, kolay kurulum ve kullanım, kullanıcı dostu arabirim, yatay, dikey ve ikon menüler, 999 adet firma tanımlayabilme, usb diskte ve flash bellekler de çalışabilme özelliği. Veri tabanı dökümü program klasörü içerisinde bulunmaktadır.