• Dijital Arşiv

  photos/baslik1.jpg

  Kağıt kalemle uğraşmaktan sıkılmadınız mı? Dijital arşive geçmenin zamanı gelmedi mi?

 • Faydalı Yazılımlar

  photos/baslik2.jpg

  ATS Faydalı yazılımlar serisi, size emek, zaman ve para tasarrufu sağlar.

 • Pratik, Kullanıcı Dostu, Akıcı

  photos/baslik3.jpg

  Faydalı yazılımlarla hayatınız ve işiniz tahmin etmediğiniz kadar kolaylaşacak. Hemde ulaşılabilir makul fiyatlarla...

 • Rekabette Öne Geçin

  photos/baslik4.jpg

  Teknoloji ve digital arşiv sizi hep bir adım öne çıkaracak.

 • Bırakın işleri programınız yapsın

  photos/baslik5.jpg

  Faydalı yazılımınız işlerinizi hızlandırırken sizde hayatın tadını çıkarın...

 • Hatırlamak çok kolay

  photos/baslik6.jpg

  Faydalı yazılımınız ile yıllar öncesini bile kolayca hatırlayın.

 • En Etkili Hafıza

  photos/baslik7.jpg

  En etkili hafıza küçük yazılımlar serisi

 • Parasal Analiz Çok Kolay

  photos/baslik8.jpg

  Faydalı yazılımlar parasal analizde en büyük yardımcınız olacak...

 • Grafik Raporlar Daima Ekranınızda

  photos/baslik9.jpg

  Faydalı yazılım ürünleri ilk girişte grafiksel özet bilgilerle sizi uyarır ve özet rapor sunar

 • Müşteri Bilgileriniz Ekranınızda

  photos/baslik10.jpg

  Müşteri bilgileriniz daima elinizin altında, her zaman ulaşılır konumda digital arşivde...

 • Kira Takibinde Son Nokta

  photos/baslik11.jpg

  Faydalı yazılımlar kira takibinde en büyük yardımcınız. Kiraları takip edin, kontrat hazırlayın, rapor alın, uyarı ve bilgi maili gönderin ve daha fazlası...

 • Gider Takibi Çok Kolay

  photos/baslik12.jpg

  Faydalı yazılımlar ile giderlerinizin takibi ve analizi sürekli ekranınızda...

 • Zimmet ve Demirbaş Takibi Çok Kolay

  photos/baslik13.jpg

  Artık personele kullanımına tahsis edilen araç ve demirbaşlar sürekli takibiniz altında. Kontrol daima sizde...

 • Oto Gider Takibi ve Analizi

  photos/baslik14.jpg

  Oto gider takibi ve analizi çok kolay. Otolarınıza ait her türlü gider, aracı kullanan personel bilgileri, her türlü masraf dökümü ve grafiği sürekli ekranınızda...

yazılımlarımız

Etiketmatik : Etiketlerinize barkod, yazı, not, resim ve şekil ekleyebilirsiniz. Farklı büyüklükteki etiketleri kolayca dizayn edip her türlü yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Bir etikete birden çok barkod ekleme, harici resim ve şekil ekleme ve eklenen objeleri döndürebilme özelliği ve objeleri katmanlara göre sıralama özelliği (En üste gönder, en alta gönder) ile kullanıcı dostu pratik bir arabirime sahiptir. Etiketlerinizi kayıt edip daha sonra ihtiyaç duyduğunuzda tekrar açarak yazıcı çıktısı alabilirsiniz. Her türlü A4 çıkartma kağıda baskı yapılabilmekte, etiket en boy, üst alt ve kenar boşluklar ister cm cincinden ister inc olarak ayarlanabilmektedir.
Pdf Broşür
     
Ekran Görüntüleri     


Teklifmatik : Satınalma ve satış teklifleri düzenleyebilir, tekliflerinizi onaylı, onaysız olarak sınıflayabilir siniz. Teklifleriniz de düzenleme tarihi yanı sıra Termin/Teslim tarihi belge no, açıklama, satış/satınalma elemanı bilgisi ve ödeme vadesi alanları bulunmaktadır. Tekliflerde kullanılacak stok ve cari kartlarını programa tanımlayabilir ve gerektiğinde tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Teklif dökümleri ile teklif fişlerinizi ürün detaylı ve detaysız dökebilirsiniz. Grafik raporlar ile en çok teklif verilen ve alınan firmaları ürünleri adet ve tutar bazında görebilirsiniz. Teklif formlarınızı kendiniz dizayn edebilir, Firma logonuzu veya antet bilgilerinizi teklif formuna ekleyebilirsiniz.
Pdf Broşür
     
Ekran Görüntüleri     


Kasa Cari Takip : Cari Hesap Modülü : Her türlü cari hesap takibi yapabilme (Cari hesap borç kaydı, alacak kaydı ve birbirine virman). Cari hesap kartlarınıza alıcı, satıcı ve ticari işlem gurubu veya özel kod girerek sınıflayabilme. Şirket logoları yada şahıs resmi ekleyebilme. Cari hesap modülünden cari hesap ekstresi detaylı veya detaysız rapor, borç alacak durum raporu, borçlu ve alacaklıların ayrı ayrı raporu, mutabakat mektubu, tarih aralıklı ekstre, adres telefon bilgisi gibi raporlar alınabilmektedir.
Kasa Modülü : Birden çok kasa kartı tanımlayarak her türlü para hareketini rahatlıkla takip edebilme. Kasalar arası virman yapabilme. Kasa Modülünden alınabilen raporlar : Kasa ekstresi alabilme, tarih aralığı, özel kod gibi filtreler girebilme, Kasa hesap özeti alabilme. Raporları Ekran, Yazıcı, Pdf, Word ve Excel formatlarında alabilme özelliği. Grafik raporlar ile programa ilk girişte kasa bakiyesi, cari hesap borç alacak bakiyelerini görebilme. En çok işlem gören 10 cari hesap ile en çok bakiyesi olan 10 cari hesabın grafiğini alabilme özelliği.

Pdf Broşür     
Ekran Görüntüleri     


Çek Senet Takip : Çek ve senetlerinizi kolaylıkla işleyebilme. Alınan çeki ve senedi ciro edebilme veya bankaya takasa/tahsile verebilme. Kendi yazdığınız çek ve senetlerinizi girebilme. Çek ve Senet raporlarınızı tek tuşla, Portföydekiler, Ciro edilenler, Takasa, Tahsile gönderilenler ve Kendi Çeklerimiz ve Senetlerimiz şeklinde alabilme. Her türlü çek veya senet hareketine ait fiş (Makbuz) yazabilme. Çek ve senet işlemi yaptığınız bankaları girebilme ve rapor alabilme. Cari hesap kartlarınıza çek aldığınız ve verdiğiniz kişi ve şirketlerle ilgili her türlü bilgileri girebilme, Şirket logoları yada şahıs resmi ekleyebilme. Bu bilgileri rapor olarak, Ekran, Yazıcı, Pdf, Word ve Excel formatlarında alabilme özelliği. Grafik raporlarla programa ilk girişte portföydeki çek/senet tutarını, ciro edilen toplam çek/senet tutarını ve bankaya takasa/tahsile verilen toplam çek/senet tutarını görebilme, en çok işlem gören cari hesapların grafiğini alabilme.
Pdf Broşür
      Ekran Görüntüleri    


Stok, Depo, Üretim Takip : Stok Hareketlerinden irsaliye, depo fişi ve ambar transfer fişleri girişi/çıkışı yapılabilir. Üretim kartlarından üretilecek mamüller (üretim reçetesi) tanımlanır. Üretim fişlerinden üretim emirleri girilebilir. Fiyatlı fiyatsız üretim emri yazdırılabilir. Maliyetlendirme anında yapılır. 3 seçenek vardır. (Tanımlı alış fiyatı, son alış fiyatı, ortalama alış fiyatı) Programda 999 adet şirket açılabilir. Kullanıcı sınırsız sayıda açılabilir ve yetkilendirme yapılabilir. Şirketten şirkete XML veri aktarımı yapılabilir. Diğer programlardan Excel aracılığıyla stok ve cari kartları aktarılabilir. (Program klasöründe stok ve cari kartları için 2 adet örnek excel dosyası mevcuttur) Menülerde Numarator, kurulumu, Kdv, ÖTV, ayarları, barkod değiştirme gibi işlemler için hızlı işlem menüleri vardır. (Bu işlemler kartlardan tek tek de yapılabilir) Form dizaynları Türkçe 'dir. Sürükle bırak şeklinde kolayca form dizaynı (İrsaliye depo fişi v.s.) yapılabilir. Her türlü ekran Yaz tuşuna tıklanılarak çıktı alınabilir. Raporlar disket tuşuna tıklanılarak pdf, html, word, excel formatlarında kaydedilebilir. İlk açılışta en çok satılan 50 ürün isim, adet, toplam miktar olarak yansır ve grafiği çıkartılır. Yüklendiği bilgisayar uzak bağlantıya açılırsa dünyanın herhangi bir yerinden internet üzerinden görülüp işlem yapılabilir. Windows XP / Vista / Windows 7 ve 8 uyumludur.

Pdf Broşür      Ekran Görüntüleri     


Kira, Aidat, Takip ve Analizi : Kiralar, Aidatlar, Giderler, Görevli Personel ve Ekipmanların takibi kolaylıkla yapılabilir. Program modülleri : Mülk yönetimi, kiracı yönetimi, sözleşme yönetimi, tahakkuk yönetimi, tahsilat yönetimi, personel yönetimi, bakım onarım yönetimi, genel raporlar, kullanıcı yetkilendirme ve özet bilgi ve grafik ekranı. Modüllerdeki veri giriş alanları apartman, site, iş merkezi, Recidence ve Avm ‘ler için uygun yapıda geliştirilmiştir.

Mülk yönetiminden, her türlü mülk girişi ve mülklere ait bütün bilgiler girilip, raporlanabilir. Mülklerin emlak vergisi giriş ve raporlamaları yapılabilir. Ayrıca Mülklere resim eklenebilir.

Kiracı yönetiminden kiracılarla ilgili her türlü bilgi girişi ve aktif pasif ayrımı vardır. Ayrılan kiracı pasif hale getirilebilir. Böylece işlem yapılmaz fakat eski kayıtlarda gözükür ve rapor alınabilir. Kiracılara resim ve not eklenebilir. Bir çok veri alanıyla kiracı hakkında detaylı bilgi girişi yapılabilir.

Sözleşme yönetiminden ilgili mülklerin kira sözleşmeleri yapılabilir ve çıktı alınabilir. Sözleşme örneği hukuki standartlar da ve maddeler güncel mevzuatla bire bir uyumludur. Sözleşme pdf ve diğer formatlarda da alınabilir. Kira sözleşmesinde aidat, ciro kirası, Kira Türü (M2/Sabit), imzaya gidiş geliş tarihi, Temlik/Teyit yazısı alındımı ve  mülk teslim tarihi, ekstra koşullar, sözleşme süresi, kiralananın kullanım alanı gibi alanlar ve bir çok detay bilgi alanı mevcuttur.

Tahakkuk yönetiminde tek ve toplu tahakkuk yapılabilmektedir. Toplu tahakkukta giderler m2 bazında yada sabit rakam üzerinden dağıtılabilmektedir. Gider dağıtım özellikleri toplu tahakkuk esnasında hesaplama isimli açılır kutudan değiştirilebilmektedir. Gider ister m2 bazında, istenilirse de sabit rakam olarak dağıtılabilir. Örneğin yakıt gideri m2 üzerinden dağıtılabileceği gibi, güvenlik gideri m2 'ye bakılmaksızın mülk bazında dağıtılabilir. Her mülke eşit paylaştırılabilir.

Tahsilat yönetiminden, nakit tahsilat, banka havalesi, kredi kartı, çek ve senet tahsilatı yapılabilir. Girilen tahsilatlar anında ilgili cari hesaptan düşülür.

Personel yönetimini görevli personelin kayıt edilebileceği, gerekli evrakların alınıp alınmadığı, resim eklenip raporlanabileceği bir bölümdür.

Bakım onarım yönetimi kullanılan ekipman ve bunların bakımları, yapılan işler ve tutarlarının girilip raporlanabileceği bir bölümdür.

Genel raporlama bölümünden hesap ekstresi, borçlu hesaplar ve alacaklı hesaplar raporu alınabilmektedir.

Bütün modülleri ekran ve yazıcı çıktıları, arama kutuları, Excel’e gönderme pdf ve diğer formatlarda çıktı alma bölümleri bulunmaktadır.

Özet Bilgi ekranında en çok işlem gören hesaplar bakiyeleri, ödeme günleri ve grafikleri yer alır.

Ayrıca kullanıcı yetkilendirme, yeni firma açma, yıl sonu devir işlemi tek tuşla kolay ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. Yedekleme manuel yapılabildiği gibi 7 günde bir program tarafından otomatikte yapılmaktadır. 32 adet farklı tema ile program renkleri isteğe göre özelleştirilebilir. Program çok kullanıcılı ve çok şirketlidir.

Pdf Broşür      Ekran Görüntüleri     


Gider Analizi : Program yapım aşamasındadır.

 

 

 

Pdf Broşür      Ekran Görüntüleri


Araç Gider Analizi : Program yapım aşamasındadır.

 

 

Pdf Broşür      Ekran Görüntüleri


Zimmet - Demirbaş Takip : Program yapım aşamasındadır.

 

 

Pdf Broşür      Ekran Görüntüleri