ATS isletme ve Serbest Meslek Defteri Yazılımı

Programda, Kartlar ve tanımlamalar hazır halde gelmektedir. Kullanıcı isteğine göre sınırsız sayıda kart tanımlanabilir. İşletme defteri dökümü gelir ve gider ayrı ayrı çıktı alınabileceği gibi, Gelir ve Gider dökümü bir arada olarak da çıktı alınabilme imkanı vardır. Programın raporlaması geniştir. Anlık İşletme Hesabı Özeti ve defter dökümleri alınabilir. KDV Raporları mevcuttur. Oranlara göre tarih aralıklı matrah ve kdv dökümleri alınabilir. Programda serbest meslek stopaj listesi ve envanter raporu vardır. Haftalık otomatik yedek alınır. Kullanıcı isterse her an yedek alabilir.

 

Teklifmatik Yazılımı


Satın alma ve satış teklifleri düzenleyebilir, tekliflerinizi onaylı, onaysız olarak sınıflayabilirsiniz.

Teklifleriniz de düzenleme tarihi yanı sıra Termin / Teslim tarihi belge no, açıklama, satış / satın alma elemanı bilgisi ve ödeme vadesi alanları bulunmaktadır.

Tekliflerde kullanılacak stok ve cari kartlarını programa tanımlayabilir ve gerektiğinde tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

 Teklif dökümleri ile teklif fişlerinizi ürün detaylı ve detaysız dökebilirsiniz. Grafik raporlar ile en çok teklif verilen ve alınan firmaları ürünleri adet ve tutar bazında görebilirsiniz.

Teklif formlarınızı kendiniz dizayn edebilir, Firma logonuzu veya antet bilgilerinizi teklif formuna ekleyebilirsiniz. İlk kullanımda kullanıcı adı ve şifre ATS 'dir.

Pdf Broşür               Download (indir)